VS-F-XLR-20-CW-24V
Manufacturer Part Number:
VS-F-XLR-20-CW-24V
Part of Description:
LED ENG VSFXLR WH LNR STR 6250K
Stock Condition:
9
CCT (K) :
6250K
Color :
White, Cool
Height :
9.90mm
Luminous Flux @ Current/Temperature :
349lm
Size / Dimension :
505.46mm L x 23.90mm W
Viewing Angle :
90°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V