VS-F-70-NW-12V
Manufacturer Part Number:
VS-F-70-NW-12V
Part of Description:
LED ENG VS WHT LNR STRP 4000K
Stock Condition:
5
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Height :
8.20mm
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1089lm
Size / Dimension :
1778.00mm L x 23.90mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V