FX-SW-20-18V-30K-90-5
- Manufacturer Part Number:
- FX-SW-20-18V-30K-90-5
- Part of Description:
- LED MOD WM WHT LNR STRP 3000K
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Height :
- 3.05mm
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 8.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 18V