L213-2770012MRH001
Manufacturer Part Number:
L213-2770012MRH001
Current - Max :
2A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
6.20mm
Luminous Flux @ Current/Temperature :
3972lm (Typ)
Size / Dimension :
121.40mm L x 49.50mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
33.3V