V4PF480Y/277VSYTK02
- Manufacturer Part Number:
- V4PF480Y/277VSYTK02
- Manufacturer/Brand:
- Aim Dynamics
- Part of Description:
- VOLT, CURRENT, COSINE PHI, TEMP
- Stock Condition:
- 1
- Manufacturer :
- Aim Dynamics
- Product Category :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 8A @ 250VAC/24VDC
- Delay Time :
- Fixed, 0.20 Sec
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- Trip Status :
- Type :
- Voltage Asymmetry, Phase Loss, Phase Sequence, Temperature Monitoring
- Voltage - Supply :
- 208 ~ 480VAC