3Z4S-LT MBRL-CB13015
- Manufacturer Part Number:
- 3Z4S-LT MBRL-CB13015
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation
- Part of Description:
- BAR BLUE 140MM X 17MM
- Manufacturer :
- Omron Automation
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Blue
- Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 5.512" (140.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 5.118" (130.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Bar
- Width :
- 0.669" (17.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 0.591" (15.00mm)