BXRE-27G10F0-B-82
Manufacturer Part Number:
BXRE-27G10F0-B-82
Part of Description:
LED COB V10 F90 WM WHT SQ 2700K
Current - Max :
200mA
Height :
1.65mm
Light Emitting Surface (LES) :
10.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
168 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1121lm (Typ)
Size / Dimension :
13.50mm L x 13.50mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
33.4V