LEDWLA580XD6-XQ
Manufacturer Part Number:
LEDWLA580XD6-XQ
Manufacturer/Brand:
Banner Engineering
Part of Description:
VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
Stock Condition:
1
Manufacturer :
Banner Engineering
Product Category :
Machine Vision - Lighting
Color :
White
Height :
1.283" (32.60mm)
Inner Diameter :
Length :
24.551" (623.60mm)
Length - Emitting Surface :
22.835" (580.00mm)
Outer Diameter :
Outer Diameter - Emitting Surface :
Power Dissipation (Max) :
Product Status :
Active
Type :
Bar
Width :
2.340" (59.44mm)