SI-B8R17256001
Manufacturer Part Number:
SI-B8R17256001
Part of Description:
LED MOD LTM562C LNR STRP 5000K
Stock Condition:
288
CCT (K) :
5000K
Current - Max :
1.08A
Current - Test :
700mA
Features :
Height :
5.80mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
158 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2655lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V