BXRE-27G65F0-C-83
Manufacturer Part Number:
BXRE-27G65F0-C-83
Part of Description:
LED COB V22 F90 ARRAY SQ 2700K
Stock Condition:
136
Current - Max :
2.7A
Height :
1.65mm
Light Emitting Surface (LES) :
23.30mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
20808lm
Size / Dimension :
28.00mm L x 28.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
57V