SI-B8R123560WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8R123560WW
Part of Description:
LED MOD V GEN3 WH LNR STR 5000K
Stock Condition:
280
CCT (K) :
5000K
Configuration :
Linear Light Strip
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
530mA
Features :
Height :
3.70mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
186 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2200lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Viewing Angle :
118°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V