SI-B8R152560WW
Manufacturer Part Number:
SI-B8R152560WW
Part of Description:
LED MOD LTM562B WH LNR STR 5000K
Stock Condition:
264
CCT (K) :
5000K 4-Step MacAdam Ellipse
Current - Max :
720mA
Current - Test :
600mA
Height :
4.40mm
Lumens/Watt @ Current - Test :
148 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
2200lm (Typ)
Size / Dimension :
560.00mm L x 18.00mm W
Temperature - Test :
50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.8V