CXM-22-HS-12-54-AC30-P1-7
Manufacturer Part Number:
CXM-22-HS-12-54-AC30-P1-7
Manufacturer/Brand:
Luminus Devices
Part of Description:
LED COB SENSUS HORT WHT SQUARE
Stock Condition:
75
Manufacturer :
Luminus Devices
Product Category :
COBs, Engines, Modules, Strips
CCT (K) :
Color :
White
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
2.2A
Current - Test :
1.1A
Features :
Height :
1.37mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
22.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
28.00mm L x 28.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
51.5V