UMYM10-0750-0600
- Manufacturer Part Number:
- UMYM10-0750-0600
- Part of Description:
- SAFETY MAT 750X600MM
- Length :
- 23.62" (600.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 29.50" (750.0mm)