UMYM5-0900-0300
- Manufacturer Part Number:
- UMYM5-0900-0300
- Part of Description:
- SAFETY MAT 900X300MM
- Length :
- 11.81" (300.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 35.43" (900.0mm)