UMYM5-0750-1800
- Manufacturer Part Number:
- UMYM5-0750-1800
- Part of Description:
- SAFETY MAT 750X1800MM
- Length :
- 70.90" (1800.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 29.50" (750.0mm)