UMYM5-0750-1350
- Manufacturer Part Number:
- UMYM5-0750-1350
- Part of Description:
- SAFETY MAT 700X1350MM
- Length :
- 53.15" (1350.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 29.50" (750.0mm)