UMYM5-0750-1250
- Manufacturer Part Number:
- UMYM5-0750-1250
- Part of Description:
- SAFETY MAT 700X1250MM
- Length :
- 49.20" (1250.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 29.50" (750.0mm)