ZFS-105000HD-24CW
- Manufacturer Part Number:
- ZFS-105000HD-24CW
- Manufacturer/Brand:
- JKL Components Corporation
- Part of Description:
- LED COOL WHT LNR LGT STRIP 6250K
- Stock Condition:
- 2
- Manufacturer :
- JKL Components Corporation
- Product Category :
- COBs, Engines, Modules, Strips
- CCT (K) :
- 6250K
- Color :
- White, Cool
- Configuration :
- Linear Light Strip
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- 3.75A
- Current - Test :
- Features :
- Height :
- 2.00mm
- Lens Type :
- Flat
- Light Emitting Surface (LES) :
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 14400lm (Typ)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5000.00mm L x 10.00mm W
- Temperature - Test :
- 25°C
- Type :
- Viewing Angle :
- 120°
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24V