UMYM10-0900-1750
- Manufacturer Part Number:
- UMYM10-0900-1750
- Part of Description:
- SAFETY MAT 900X1750MM
- Length :
- 68.90" (1750.0mm)
- Operating Temperature :
- -35°C ~ 150°C
- Width :
- 35.43" (900.0mm)