8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V