8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Manufacturer Part Number:
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Part of Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Actuator Type :
Lever
Current Rating (Amps) :
50A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V