X9421WS16IZ-2.7
- Manufacturer Part Number:
- X9421WS16IZ-2.7
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V