RT-555-1.0-3.75-A260-0
Manufacturer Part Number:
RT-555-1.0-3.75-A260-0
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Part of Description:
SEALING SLEEVE 3.75X2X0.90"
Manufacturer :
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
Sealing Sleeve, Heat Shrinkable
Features :
0.90" Dia x 3.75" L (22.8mm x 95.3mm)