X9279UV14Z-2.7T1
- Manufacturer Part Number:
- X9279UV14Z-2.7T1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Resistance (Ohms) :
- 50k
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V