8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
- Manufacturer Part Number:
- 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
- Part of Description:
- CIR BRKR THRM 10A
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Voltage Rating - AC :
- 480 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V