X9410WS24-2.7T1
- Manufacturer Part Number:
- X9410WS24-2.7T1
- Part of Description:
- IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC
- Interface :
- SPI
- Number of Circuits :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Resistance (Ohms) :
- 10k
- Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) :
- 150
- Supplier Device Package :
- 24-SOIC
- Temperature Coefficient (Typ) :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Supply :
- ±2.7V ~ 5.5V