8345-B22B-V3F2-DB1B1B-50A
Manufacturer Part Number:
8345-B22B-V3F2-DB1B1B-50A
Part of Description:
CIR BRKR THRM 50A
Current Rating (Amps) :
50A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
80 V