LXMG1618A-03-22
Manufacturer Part Number:
LXMG1618A-03-22
Part of Description:
MOD INVERTER CCFL 2.2W 3.3V PROG
Output :
1300V
Size / Dimension :
3.39" L x 0.63" W x 0.19" H (86mm x 16mm x 4.7mm)
Voltage - Input :
3 ~ 3.6V