LXMG1626-12-66
Manufacturer Part Number:
LXMG1626-12-66
Part of Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 10W 12V
Output :
1800V
Size / Dimension :
5.24" L x 0.98" W x 0.30" H (133mm x 25mm x 7.5mm)
Voltage - Input :
10.8 ~ 13.2V