LXMG1628-12-62
Manufacturer Part Number:
LXMG1628-12-62
Part of Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Output :
1650V
Size / Dimension :
6.50" L x 0.83" W x 0.39" H (165mm x 21mm x 10mm)
Voltage - Input :
12V