LXMG1623-12-41
Manufacturer Part Number:
LXMG1623-12-41
Manufacturer/Brand:
Microsemi
Part of Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Manufacturer :
Microsemi
Product Category :
Ballasts, Inverters
Mounting Type :
Chassis Mount
Output :
1500V
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm)
Type :
CCFL and UV Lamps
Voltage - Input :
12V