PLA020J02AA01
- Manufacturer Part Number:
- PLA020J02AA01
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- LIFEASSURE PLA SERIES FILTER CAP
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Liquid Filtration
- Applications :
- Industrial
- Diameter :
- 2.100" (53.34mm)
- Flow Rate :
- Height :
- 20.000" (508.00mm)
- Inlet/Outlet Size :
- Operating Temperature :
- 40°C - Max