VFA1-111-10M75
Manufacturer Part Number:
VFA1-111-10M75
Manufacturer/Brand:
NEW TRY
Part of Description:
LENS 1.1 10MP 75MM C-MOUNT
Manufacturer :
NEW TRY
Product Category :
Machine Vision - Lenses
Compatible Sensor Size (Max) :
1.1"
Depth Of Field :
Diameter :
Field of View :
Filter Size :
Focal Length :
75.0mm