6AV72413BA414AA1
Manufacturer Part Number:
6AV72413BA414AA1
Manufacturer/Brand:
Siemens
Part of Description:
SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Manufacturer :
Siemens
Product Category :
Industrial PCs
Approval Agency :
ATEX, CE, CSA, cULus, EAC, KC, RCM, UL
Core Processor :
Intel® Celeron® G3902 1.6GHz, Intel® Core™ i3-6102E 1.9GHz, Intel® Core™ i5-6442EQ 2.7GHz, Intel® Xeon® E3-1505L v5 2.8GHz
Display Type :
15" Touchscreen
Expansion Type :
PCI, PCIe
Features :
Ingress Protection :
IP20/IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Memory :
Supports DDR4 SODIMM (16GB Max Capacity)
Mounting Type :
Panel Mount
Operating System :
Supports Windows 7/10
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Product Status :
Active
Storage :
Supports SATA
Type :
Panel PC
Voltage - Supply :
100 ~ 240VAC, 24VDC