WLH60XW640GB W/30
- Manufacturer Part Number:
- WLH60XW640GB W/30
- Length :
- 25.20" (640.0mm)
- Luminous Flux :
- 2300lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Profile (W x H) :
- 2.40" x 1.23" (60.9mm x 31.3mm)
- Voltage - Supply :
- 21 ~ 28VDC