WLB92ZC1100PBQM
- Manufacturer Part Number:
- WLB92ZC1100PBQM
- Part of Description:
- WORK LIGHT DIMMABLE 1100MM
- Stock Condition:
- 1
- Features :
- Cascadable, Dimmable, On/Off Switch
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP40
- Length :
- 43.31" (1100.0mm)
- Luminous Flux :
- 7150lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 45°C
- Profile (W x H) :
- 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 120VAC