WLB32ZCWW850EPBQMB
- Manufacturer Part Number:
- WLB32ZCWW850EPBQMB
- Part of Description:
- WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
- Features :
- Cascadable, High/Low/Off Switching, Shield
- Illumination Color :
- White
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 33.46" (850.0mm)
- Luminous Flux :
- 2250lm
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 45°C
- Profile (W x H) :
- 1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Supply :
- 90 ~ 264VAC