CY7C4121KV13-600FCXC
- Manufacturer Part Number:
- CY7C4121KV13-600FCXC
- Manufacturer/Brand:
- Infineon Technologies
- Part of Description:
- CY7C4121KV13-600FCXC
- Stock Condition:
- 50
- Clock Frequency :
- 600 MHz
- Memory Organization :
- 8M x 18
- Memory Size :
- 144Mbit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.26V ~ 1.34V