WLS28-2XW1130DXQ
- Manufacturer Part Number:
- WLS28-2XW1130DXQ
- Part of Description:
- WORK LIGHT STRIP 1130MM
- Stock Condition:
- 2
- Features :
- Cascadable
- Illumination Color :
- White, Cool
- Ingress Protection :
- IP50 - Dust Protected
- Length :
- 44.49" (1130.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- 3200lm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Profile (W x H) :
- 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
- Rated Life :
- 75,000 Hours
- Termination Style :
- Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 30VDC