WLS28PXRGBW285DXKQ
- Manufacturer Part Number:
- WLS28PXRGBW285DXKQ
- Part of Description:
- STRIP LIGHT, 285MM, RGBW, QD
- Stock Condition:
- 7
- Approval Agency :
- cULus
- Features :
- IO-Link
- Illumination Color :
- Blue, Green, Red, White
- Length :
- 11.22" (285.0mm)
- Lens Type :
- Flat, Diffused
- Luminous Flux :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Profile (W x H) :
- 1.18" x 1.24" (30.0mm x 31.5mm)
- Voltage - Supply :
- 18 ~ 30VDC