IS61NLP25672-250B1
Manufacturer Part Number:
IS61NLP25672-250B1
Part of Description:
IC SRAM 18MBIT PAR 209LFBGA
Access Time :
2.6 ns
Clock Frequency :
250 MHz
Memory Organization :
256K x 72
Memory Size :
18Mbit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
209-BGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
209-LFBGA (14x22)
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V