IS61NLP25672-200B1I
- Manufacturer Part Number:
- IS61NLP25672-200B1I
- Part of Description:
- IC SRAM 18MBIT PAR 209LFBGA
- Access Time :
- 3.1 ns
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Organization :
- 256K x 72
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 209-BGA
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 209-LFBGA (14x22)
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V