TMS-CCUV-SLEEVE-4-X-65MM
Manufacturer Part Number:
TMS-CCUV-SLEEVE-4-X-65MM
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
PROTECT SLV HEATSHNK 9.5MMX65MM
Manufacturer :
Product Category :
Accessories
Accessory Type :
Protective Sleeve, Heat Shrinkable
Features :
0.37" Dia x 2.56" L (9.5mm x 65.0mm)