AT25SF081-XMHD-T
- Manufacturer Part Number:
- AT25SF081-XMHD-T
- Part of Description:
- IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8TSSOP
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 1M x 8
- Memory Size :
- 8Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TC)
- Package / Case :
- 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-TSSOP
- Voltage - Supply :
- 2.5V ~ 3.6V