AT25SF081-MHD-T
- Manufacturer Part Number:
- AT25SF081-MHD-T
- Part of Description:
- IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8UDFN
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 1M x 8
- Memory Size :
- 8Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TC)
- Package / Case :
- 8-UDFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 8-UDFN (5x6)
- Voltage - Supply :
- 2.5V ~ 3.6V