AT25SF321-MHD-T
- Manufacturer Part Number:
- AT25SF321-MHD-T
- Manufacturer/Brand:
- Adesto Technologies
- Part of Description:
- IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8UDFN
- Manufacturer :
- Adesto Technologies
- Clock Frequency :
- 104 MHz
- Memory Organization :
- 4M x 8
- Memory Size :
- 32Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TC)
- Package / Case :
- 8-UDFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 8-UDFN (5x6)
- Voltage - Supply :
- 2.5V ~ 3.6V