NSJ10-TV01-G5D
Manufacturer Part Number:
NSJ10-TV01-G5D
Manufacturer/Brand:
Omron Automation
Part of Description:
CONTROL LOGIC 10" IVORY 24V
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Controllers - Programmable (PLC, PAC)
Communications :
DeviceNet, Ethernet, RS-232C, USB
Display Type :
TFT - Color LCD
Expandable :
30 Modules (3 Racks) Max
Features :
Battery Backup
Memory Size :
32K Words
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
Number of Inputs and Type :
Number of Outputs and Type :
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
24VDC