MT29RZ4C8DZZMHAN-18W.80D TR
- Manufacturer Part Number:
- MT29RZ4C8DZZMHAN-18W.80D TR
- Part of Description:
- IC FLASH RAM 4GBIT PAR 533MHZ
- Clock Frequency :
- 533 MHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.8V