8N4QV01EG-0140CDI
Manufacturer Part Number:
8N4QV01EG-0140CDI
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics Corporation
Part of Description:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Count :
Current - Supply :
160 mA
Frequency :
133.333333MHz, 140MHz, 146.666666MHz, 153.333333MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-CLCC
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
10-CLCC (7x5)
Type :
VCXO
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V